1.SK – Luka nad Jihlavou 2:4

DSC_0137

Ani třetí jarní zápas nevyšel svěřencům trenéra Vranky. Po prohrách s Hartvíkovicemi a Beranovem to konečně vypadalo na bodový zisk, ale hráči z Luk si odvezli výhru 2:4.

Hosté se dostali do vedení

První desetiminutovka nepřinesla větší šance, první šanci měli domácí v 11. minutě. Hakl se po levé straně dostal do vápna, ale jeho přihrávka byla odvrácena na roh. O tři minuty později, ve 14. minutě, šli hráči Luk do vedení. Po kombinaci kolem vápna se sám před gólmanem Hobzou ocitl Bulant a poslal svůj tým do vedení. Rokytnice měla více ze hry, ale vyrovnat se nepodařilo. Nejprve po dorážce přímého kopu mířil Sochna vedle, poté byla Prokešova nebezpečná střela zblokována. Po brejku se do velké šance dostal hostující Toman, ale sám před bránou přestřelil. Posledních pět minut první půle se odehrál kolem brány Luk. Ve 39. minutě Kašiárův centr lízl břevno a o minutu později přišla další série šancí. Nejprve byla Syrového střela zblokována a Kašiárova dorážka byla gólmanem vyražena. V poslední minutě poslal Vahil’a z  úhlu tvrdou střelu, ale kousek vedle tyče.

Pět branek v druhé půli

Ve 47. minutě vyrazil rokytnický gólman Hobza Tomanovu střelu k tyči na roh. Za tři minuty později bylo vyrovnáno. Vahil’a dostal pěknou přihrávku, řítil se sám na bránu a v klidu zakončil. V 57. minutě se ukázal opět Hobza, který vyrazil přímý kop na roh. V 67. minutě to už vypadalo na to, že se Rokytnice dostane do vedení, ale Štefánkovu hlavičku skvělým zákrokem zneškodnil hostující brankář a ani další šance nepřinesly branky, což hosté potrestali. Z brejku se na domácí bránu řítili dva hráči Luk a Toman vrátil svému týmu vedení. O pár minut později se opět ukázal Hobza a opět zneškodnil nebezpečné šance, a to hned třikrát v krátké době. V 80. minutě se do protiútoku dostali hosté a Bulant si připsal druhý gól v utkání – 1:3. V 84. minutě dokázal snížit Herbrych, který po Štorkově střele dorazil balón do sítě. Vyrovnání už ale nepřišlo, na konci utkání se ve vápně zjevil Toman a upravil skóre na konečných 2:4.

Sestava: Hobza L. – Herbrych, Sochna, Štefánek A., Jičínský D. – Kašiár, Syrový, Bílek (61. Štork), Hakl J. (65. Železník) – Vahil’a, Prokeš (73. Jičínský M.)

Podobné příspěvky