1.SK padla 0:4

logo

První zápas jarní mise je za námi, zápas ale nevyšel podle našich představ. 1.SK utrpěla proti Hartvíkovicím porážku 0:4.

Tři penalty za jednu půli

Již v úvodu utkání mohli jít hosté do vedení, kdy sudí nařídil po Jičínského faulu pokutový kop. Naštěstí pro domácí tým poslal Kopuletý balón nad bránu. Za okamžik se dostala do šance i Rokytnice, Štork se řítil sám na bránu, ale hartvíkovický gólman Chalupa dokázal zamezit vstřelené brance. Ve 23. minutě byla nařízena proti domácímu týmu další penalta, tentokrát po faulu Kašiára. Teď se už Kopuletý nemýlil a poslal Hartvíkovice do vedení. Šance na vyrovnání přišla o sedm minut později. Obrana hostů zatáhla ve vápně za záchranou brzdu, sudí nařídil pokutový kop pro Rokytnici, kterého se ujmul Štefánek, ale Chalupa dokázal jeho penaltu chytit. Ve 41. minutě se po zmatku v rokytnické obraně gólově prosadil Sýkora a Hartvíkovice šly do kabin s vedením 0:2.

Hosté navýšili vedení

Hned ve 46. mnutě padl další gól, když Herbrych ve snaze odkopnout balón loboval vlastního brankáře. Čtvrtý úder Hartvíkovic přišel během 52. minuty, kdy se zpoza vápna prosadil Sýkora a připsal si tak druhý gól v zápase. Rokytnice moc šancí neměla, jedinou gólovou radost domácích utnul praporek pomezního. V závěru utkání dokázal gólman Hobza vychytat některé šance hostů, a tak tedy další gól nepadl a Hartvíkovice porazily Rokytnici 0:4.

Sestava: Hobza L. – Kašiár (46. Železník), Herbrych J. (68. Veleba), Kašpar, Jičínský D., Hakl J. – Syrový, Štefánek A., Liška (13. Bartejs), Štork – Prokeš