3. července – DOPROVODNÝ PROGRAM

Od soboty za týden, 3. července, nás čeká Sportovní den, při kterém oslavíme 80. výročí od založení fotbalového oddílu v Rokytnici nad Rokytnou! Je tedy nejvyšší čas vás postupně seznamovat s tím, co vás během slavnostního dne čeká a nemine!
A začněme tedy doprovodným programem. Na co se mohou těšit děti a dospělí?
Pro děti bude v areálu připraven skákací hrad a různorodé aktivity, ať už připravené organizací Kopačky pomáhají  nebo z dílny místních fotbalistů, hasičů i myslivců. Ti nejmenší návštěvníci si tak budou moci vyzkoušet své fotbalové dovednosti, hasičskou disciplínu TFA či střelbu ze vzduchovky.
Co by to bylo za výročí, abychom nepřipomněli naši bohatou historii. V areálu 1.SK bude postaven stan, ve kterém můžete díky výstavě fotografií, dresů, historických materiálů a kronik zavzpomínat na časy minulé. A pozor! Fotomateriály a videa poběží i přes projektor na plátně, lze si tedy s vychlazeným mokem sednout a čekat, kdy se na nějaké té fotce při promítačce uvidíte, nebo si prostě jen připomenout, co se u nás za těch osmdesát let událo.
Ku příležitosti kulatého jubilea máme připravenou ještě jednu specialitu, a to publikaci přibližující minulost i současnost rokytnické kopané!

V následujících dnech vám budeme přibližovat další body program.

Tak tedy 3. července, těšíme se na vás!

Podobné příspěvky