3. ČERVENCE – VÝBĚR MORAVY

Tak co, těšíte se na sobotní den? Pojďme se níže podívat, koho můžete na vlastní oči spatřit!
Začněme v zadních řadách. V dresu Výběru Moravy se představí například bývalý zadák pražské Sparty Mario Holek, v jejíž dresu nastoupil do více než sto dvaceti utkání, na svém kontě má také osm reprezentačních startů. V soutěžním ročníku 2013/2014 byl jednou z hlavních postav tažení Sparty, při kterém dokázal tým ukořistit titul v české nejvyšší lize, Českém poháru i Superpoháru.
Na Mistrovství světa ve fotbale hráčů do 20 let v roce 2007, kde naši mládežničtí reprezentanti brali stříbro po finálovém klání s Argentinou v čele se Sergiem Aguerem, zazářil brněnský Luboš Kalouda a za předvedené výkony byl odměněn angažmá v CSKA Moskva. Mimo ruského velkoklubu předvedl své dovednosti i ve Spartě, Slovácku či Dukle Praha. V sobotu v 15:00 předvede svůj um i na našem hřišti.
Tři ligové tituly a boje v Lize mistrů s Viktorií Plzeň, Pohár se Sigmou Olomouc a Superpohár s oběma zmíněnými kluby. To je Tomáš Hořava, s 329 ligovými starty člen Klubu legend Fortuna ligy. Českých hráčů, kteří se zaradovali z gólu proti Manchesteru City, je pomálu, avšak Tomáš Hořava je jedním z nich. Sezóna 2013/2014, běží 43. minuta a střelou zpoza vápna vyrovnává na Etihad Stadium Tomáš Hořava. Bohužel, po závěrečném hvizdu se po výhře 4:2 radoval Aguero, Džeko a další. Zaraduje se bývalý plzeňský středopolař i tento víkend?
A když máme nyní ten evropský šampionát, tak na závěr jedno jméno s ním spjaté. Vzpomínáte, kdo v roce 2004 vyrovnával proti Německu? Ano, byl to Marek Heinz a i on vyběhne na náš trávník za Výběr Moravy. Životopis blonďatého útočníka z Hané je velice pestrý. Na domácí scéně válel za Olomouc, Baník či Znojmo, v zahraničí kupříkladu za Hamburg, Mönchengladbach, Sant-Etiénne nebo Galatasaray.

Dále se představí i Marek Střeštík, Tomáš Mičola, Ondřej Mastný, Matúš Lacko a další! To byla jen taková malá ochutnávka, dojděte v sobotu 3. července do areálu 1.SK a užijte si krásný slavnostní den

Podobné příspěvky