A-tým poprvé na jaře prohrál

logo

Domácí o gól lepší
Už před zápasem bylo jasné, že se bude jednat o kvalitní zápas obou týmů, kterým se v dosavadní jarní části daří. Od úvodního hvizdu se hrál celkem svižný fotbal nahoru dolů. Hostující tým z Rokytnice byl silný v kombinační hře a domácí hráče přehrával, ovšem bez náznaku gólové šance. Jako první se do 100% gólové šance dostal domácí Buček, ale trestuhodně z 8 metrů zahodil tutovou šanci. První branky se tak diváci dočkali v 15. minutě, kdy centrovaný trestný kop ze 40 metrů zapadl za záda hostujícího Hobzu – 1:0 Marek Máca. Po úvodní brance se hostující hráči hnali za vyrovnáním, ale byli to spíše domácí, kteří hrozili z brejků. Vyrovnání se hosté mohli dočkat ve 40. Minutě, ale hostující obránce nedokázal proměnit pokutový kop, který bravurně zlikvidoval vynikající Nesiba a do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Domácí ještě skóre navýšili
Do druhého poločasu Rokytnici vlétla s chutí zápas co nejrychleji vyrovnat, ale byl to pět domácí Máca, který v 51. minutě poslal do dvoubrankového vedení. Tento moment hostující hráče nakopl ještě více a začali vystrkovat růžky. Převzali iniciativu hry a domácí hráče 15 minut jasně přehrávali. Třebelovice se ovšem mohli spolehnout na domácího brankáře Nesibu, který přiváděl hostující hráče k zoufalství. V 76. Minutě si tedy vzal slovo opět domácí Marek Máca a střelou z 20 metrů zkompletoval hattrick – 3:0. Tato branka hostující hráče doslova srazila a zápas chtěli pouze dohrát a pouštěli domácí útočníky do dalších šancí. Nejprve neproměnil samostatný únik Máca a po něm se nedokázal z nájezdu prosadit ani Rakušan. Zmiňovaná dvojice uzavřela skóre utkání v 86. minutě, kdy po přihrávce Máci zasunul balón do prázdné branky Rakušan – 4:0.