Blatnice vyplenila Rokytnici

logo

Série porážek pro Rokytnici se natáhla na čtyři zápasy. Rokytnice teď v neděli schytala domácí debakl 1:6 od Blatnice.
Hosté vedli o dvě branky
Blatnice se dostala hned ve 3. minutě utkání, kdy se po dorážce přímého kopu prosadil Trnka. Rokytnice se hnala za vyrovnáním, ale blatnická brána jakoby byla zakletá. V největší šanci se ocitl J. Bartejs, který sám před bránou nastřelil pouze nohy blatnického brankáře Holíka. Po vyraženém přímém kopu se dostal k dorážce L. Hakl, avšak ani tentokrát se rokytničtí diváci nemohli radovat. Zato hosté udeřili podruhé, když se ve 30. minutě trefil Sova.
Blatnice své vedení navýšila
Minutu po zahájení druhé části zápasu mohl snížit M. Bartejs, který se ale sám před bránou také neprosadil. Blatnice své vedení navýšila během dvou minut o dvě branky, když se v rozmezí od 58. do 60. minuty prosadil Hutař. Snížení přinesla 76. minuta. Syrový se prohnal po lajně, naservíroval balón na malé vápno, kde si jej do brány srazil blatnický Hutař. Poslední dva hřebíčky do rokytnické rakve přidali v 80. a v 85. minutě Trnka se Sovou. Rokytnice tak utrpěla domácí debakl 1:6 a čekání na výhru se protáhlo na čtyři zápasy.