Děkujeme!

DSC_0101

Co to vlastně bylo to slavnostní otevření?
Bylo to 13 hráčů pražské Sparty💙💛❤️, 22 hráčů rokytnického týmu⚽️💙, 35 bývalých hráčů 1.SK a Chlístova🔵❌🔴, 18 dětí a 11 rodičů, kteří proti svým dětem v sobotu hráli👪, 6 trenérů🗒, 3 rozhodčí⌚️, nespočet pořadatelů💁‍♂️, a to vše pod dohledem zhruba 600 diváků při nádherné slunečné sobotě☀️. Ale hlavně, za celé ty roky to bylo okolo 140 dárců a opravdu mnoho lidí, kteří se na výstavbě kabin podíleli. Neuvěřitelné! 🎉🎉🎉
Děkujeme!

Děkujeme vám!
Dílo se podařilo. Projekt, který byl zahájen v roce 2015, se podařilo tuto sobotu dovršit, zbývalo jen kabiny slavnostně otevřít, a to se povedlo na výbornou! Okolo šesti set diváků sledovalo utkání A-týmu proti pražské Spartě, zápasy dětí a legend. Víme, úplně bezchybné to samozřejmě nebylo. Ať už jste se v jeden moment napili ne zrovna vychlazeného moku či delší dobu čekali ve frontě, ale i tak doufáme, že i přes tyto drobnosti jste si tuto velkolepou akci užili stejně jako my.
Děkujeme všem za návštěvu sobotní akce a za jakoukoliv podporu při výstavbě nových kabin. Vážíme si vaší podpory a věříme, že kabiny budou plně a perfektně sloužit nejen nám, ale i našim dětem.
Díky všem a uvidíme se na dalších utkáních!

Výbor 1.SK

Fotogalerie: https://1skrokytnice.rajce.idnes.cz/Slavnostni_otevreni_novych_kabin/?

Podobné příspěvky