Dohrávka v Polné úspěšně neskončila

DSC_0716

V Polné se v odpoledních hodinách 23. května dohrávalo první jarní kolo, které bylo kvůli nepříznivému počasí. Rokytničtí v poslepované sestavě neuspěli a prohráli 3:1.

Polná šla v 18. minutě do vedení

Hned v úvodu utkání vychytal velkou šanci domácích gólman Hobza, ale po osmnácti minutách hry se fanoušci Polné již radovali. Sám ve vápně se k míči dostal Takács a rozvlnit síť. Po chvíli mohl vyrovnat Herbrych, Kašpar hlavou poslal balón na malé vápno, ale první jmenovaný trefil pouze gólmana. Šance domácích pochytal rokytnický gólman Hobza, který se ale těsně před poločasem zranil, a tak musel celý zápas dochytat se zraněním prstů.

Železník pouze snížil

Po třech minutách druhého poločasu si připsal druhý zásah Tákacs – 2:0. Domácí přidali i třetí gól. V 62. minutě si na pěkný roh naskočil Jaroš a bylo rozhodnuto. Polná měla další šance, ty ale dokázal pochytat rokytnický Hobza. I Rokytnice si vytvářela šance. Herbrychův pokus gólman Šejstal vyrazil, nebo ostatní střely byly mimo. Za hosty se dokázal až v 74. minutě prosadit střelou z úhlu Železník.

Sestava: Hobza L. – Štork, Sochna, Kašpar, Jičínský – Syrový (50. Železník), Štefánek A., Vahil’a (84. Talpa), Veleba (Štefánek O.) – Hakl L., Herbrych J.