Dorostence čeká derby, muži hostí Blatnici

V minulém kole si dorostenci zastříleli a muži byli ve Vladislavi blízko cennému bodu. Co nás ale čeká tento víkend?

Na domácí půdě se tentokrát v neděli od 16.00 představí tým mužů. Svěřenci trenérů Josefa Herbrycha a Jiřího Mastného by rádi po remíze s Hartvíkovicemi a prohře ve Vladislavi opět získali všechny tři body a posunuli se v tabulce na vyšší příčky. Nynějším soupeřem 1.SK je Blatnice, loňský účastník krajské 1.B třídy.
Našeho nedělního soupeře jsme naposledy zvládli porazit v říjnu 2018, kdy jsme v Blatnici zvítězili po brankách Honze Syrového, Mariana Vahil’y a Davida Jičínského 2:3 . Následující tři utkání se nám ale vůbec nevyvedla. Na jaře 2019 jsme doma podlehli vysoko 1:6, na podzim téhož roku jsme po červené kartě Martina Štorka dohrávali téměř celý druhý poločas o hráče méně a remízovali 0:0 a v našem posledním setkání, v srpnu 2020, byla veselejší domácí Blatnice, když zvítězila 4:1. Je čas tuto nepříznivou sérii utnout. Přijďte v neděli podpořit 1.SK!

Sdružený dorost Rokytnice a Želetavy čeká nyní v jejich krajské soutěži derby. Tým budoucích tahounů rokytnického a želetavského fotbalu se v neděli v 10.00 představí na hřišti Předína. Věříme, že dorostenci naváží na vítězné utkání z minulého týdne a připíší si druhou výhru!

Neděle bude v Rokytnici opravdu nabitá. Pokud by někdo z vás nevyrazil dopoledne podpořit tým dorostu, nabízí se další dvě alternativy, kam zajít – burza všeho zboží na starém hřišti a na hasičské dráze u koupaliště závody mladých hasičů v požárním útoku pořádané SDH Rokytnice nad Rokytnou.

Uvidíme se na fotbale!

Podobné příspěvky