Dorostence čekají poslední klání, muže derby

Utekla ta podzimní část rychle, že? V sobotu se s první polovinou sezóny rozloučí oba celky dorostu. Naposled v tomto kalendářním roce můžete na domácí půdě zkouknout A-tým, který přivítá Velkou Bíteš, druhý tým se vydá do Syrovic. Muže v předposledním zápase jejich sezóny čeká výprava do sousedního Chlístova. Dámy a pánové, derby je tady!

Nabité sobotní dopoledne budou mít hráči a trenéři obou celků dorostu. Nejprve se totiž v 9.00 na domácí půdě utká A-tým s Velkou Bíteš a již v 11.00 se B-tým na trávníku Syrovic utká se sdruženým dorostem Moravské Budějovice/Syrovice. Musíme říci, že ačkoliv se poslední utkání dorostu výsledkově nevyvedla, jsme na tým neskutečně pyšní. V tabulce krajského přeboru se aktuálně nachází na 3. místě, což je v jejich první sezóně krásné umístění. Pojďme proto klukům za jejich výkony poděkovat tím, že je v co největším počtu dojdeme podpořit proti Velké Bíteši! Pozor, hlavně nezaspěte, začátek utkání je již v 9.00!

Poslední říjnový víkend v neděli uzavřeme ostře sledovaným zápasem s Chlístovem ve 14.30. Cesta to není daleká, utkání s naším sousedem bývají vždy zajímavá, tak doufáme v co největší počet rokytnických fanoušků!

Děkujeme!

Podobné příspěvky