Fotbalové menu na následující víkend

Zbývá nám necelý měsíc, než se amatérské soutěže opět uchýlí k zimnímu spánku. Pojďme si tedy v následujících týdnech ještě užít utkání našich celků. Tento víkend můžete do areálu 1.SK zavítat na utkání přípravky, dorostu i mužů.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Mladší přípravka se tentokrát představí netradičně již ve čtvrtek. V 17.00 přivítají kluci na domácím hřišti své vrstevníky z Okříšek. Dnešní soupeř klopýtl v deseti utkáních pouze jednou a s impozantním skóre 110:22 a sedmadvaceti body vévodí tabulce mladší přípravky. Ovšem ani náš tým si nevede zle, s třinácti body na kontě okupuje čtvrté místo z osmi možných. V tomto sychravém počasí nečeká kluky nic lehkého, nasaďte pláštěnky, popadněte deštníky a přijďte se podívat na budoucí tahouny rokytnického fotbalu!

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Utkání starší přípravky je na programu až v úterý 12. října od 16.30. Hráče této kategorie čeká utkání v Lesonicích proti B-týmu Podhorácka. Sedmibodová starší přípravka Želetavy, Předína a Rokytnice se postaví šestibodovému Podhorácku, můžeme se tedy těšit vyrovnané utkání s pořádnou dávkou vstřelených branek.

ŽÁCI
Žákovská mužstva utrpěla minulý týden porážky v Rantířově a ráda by opět najela na vítěznou vlnu. Nyní v cestě našim žákům stojí pacovští fotbalisté. V soutěži mladších žáků si lépe vedou hráči sdruženého týmu Želetavy, Předína a Rokytnice, kterým s třinácti body náleží čtvrté místo tabulky. Nedělní soupeř na první body stále čeká. U starších žáků lze očekávat vyrovnané utkání, jelikož se střetne pátý a šestý tým soutěže. Na hřišti v Želetavě se nejprve v 10.00 utkají výběry mladších žáků, na jejichž utkání naváže v 11.45 souboj žáků starších.

DOROST
Třetí utkání během týdne čeká nyní naše dorostence. Ti v uplynulých třech utkáních vyšli vždy bodově naprázdno, a proto by rádi na domácím hřišti získali všechny body. V neděli ve 12.00 se v Rokytnici postaví sdruženému dorostu Luk nad Jihlavou a Puklice. Naobědvejte se o chvíli dříve, pojďte podpořit dorostence a strávit neděli v areálu 1.SK!

MUŽI
Na utkání dorostu naváže v 15.00 zajímavý duel mezi 1.SK a Výčapy. Rokytnický mančaft se díky získaným sedmi bodům z posledních třech utkání vyhoupl na šesté místo tabulky, dva body za třetí Vladislav. Náš nedělní soupeř získal v uplynulých devíti kolech sedm bodů, avšak již minulosti víme, že utkání proti Výčapům bývají hodně těžká. Podpořte tedy, prosím, i tým mužů 1.SK v nedělním utkání.

Děkujeme!

Podobné příspěvky