I z třetího utkání nové sezóny bereme tři body

Po vydařeném utkání se Starčí přivítali hráči 1.SK na domácí půdě Hartvíkovice. S tímto soupeřem svádí naše mužstvo vždy nelehké souboje, a jinak tomu nebylo ani tentokrát.

Uběhlo sotva sedm minut a domácí mančaft šel do vedení, kdy si po Ferklově přihrávce připsal Vahil’a svoji pátou trefu v novém ročníku. Hráči 1.SK si před Chalupovou bránou vytvářeli další nadějné příležitosti, ovšem veškeré pokusy Vahil’y, J. Bartejse, F. Štorka či L. Hakla po rohovém kopu končily pouze v zámezí a rukavicích hartvíkovického gólmana. Rokytnice si po celý úvodní poločas držela nejtěsnější možné vedení, změna přišla v samém závěru první půle. Po faulu na J. Bartejse nařídil sudí Dědek pokutový kop, který bez problému proměnil Vladeka.

Hned po návratu z kabin se ve velké šanci ocitl střelec druhé banky, Vladeka ale po Ferklově pasu přestřelil bránu. Druhá půle se odehrávala především mezi velkými vápny a další branky se více než dvě stě přítomných diváků dočkalo až v 88. minutě. Hartvíkovice sice dokázaly zásluhou D. Kopuletého snížit, ovšem ve zbývajících minutách si domácí celek jednogólové vedení pohlídal a připsal třetí výhru v sezóně.

Podobné příspěvky