Kam o víkendu na fotbal?

Podobně jako minulý týden, i během tohoto víkendu se všechny naše celky představí na hřištích svých soupeřů. Kam tedy můžete během volné sobotní či nedělní chvíle jet podpořit naše hráče?

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Ve třetím kole nové sezóny se mladší přípravka představí v neděli od 11.00 na hřišti Přibyslavic. Svěřenci trenérů Martina Svobody, Zdeňka Vodičky a Vladimíra Herbrycha mají po dvou kolech a čtyřech utkáních na svém kontě jednu výhru, jednu remízu, dvě prohry a na skóre 11:19 se jedenácti góly podílel Honza Vodička. Zařvou si v neděli naši nejmenší fotbalisté po pauze opět vítězný pokřik?

ŽÁCI
Mladší a starší žáky čeká v sobotu výjezd do Kamenice nad Lipou, kde poměří síly se svými vrstevníky. Mladší žáci, jejichž utkání vypukne v 11.00, jsou po dvou úvodních kolech zatím stoprocentní a do třetice všeho dobrého by rádi zvítězili i tento víkend. Ve 12.45 se posléze představí starší žáci, kteří na své první body v krajské soutěži stále čekají.

DOROST
Poslední utkání dorostu jsou pro rokytnického diváka dost záživná – vysoká výhra 10:0 proti Beranovu a vítězství 1:5 z dalekých Bor. Nyní ale čeká dorostence velice těžký soupeř, a to Radešínská Svratka. Lídr tabulky ve čtyřech kolech sezóny ani jednou neklopýtl a se skóre 25:4 vévodí soutěži. Dokáže sdružený dorost Rokytnice a Želetavy přemoci svého sobotního soupeře a vyhoupnout se do vyšších pater tabulky? Výkop utkání ve 12.30.

MUŽI
Nepříliš veselé období zažívá tým mužů. Naposledy rokytnické mužstvo ztratilo vedení v Myslibořicích a muselo přijmout porážku 5:2. Nyní naše hráče čekají Třebelovice a jak víme, zápasy s tímto týmem bývají rok co rok velice zajímavé. Podpořte v neděli od 15.30 1.SK a dopomozte týmu získat cenné body!

Děkujeme!

Podobné příspěvky