Kam se o víkendu vypravit za fotbalem?

Venku již panuje podzimní počasí a nás čekají poslední tři kola podzimních částí sezóny. Tento víkend se všechny naše týmy představí na hřištích svých soupeřů. Kam se tedy můžete ve volných chvílích vypravit podpořit 1.SK?

PŘÍPRAVKA
Daleká cesta čeká hráče přípravky. Ti se v neděli vypraví do Vratěnína, kde se od 11.30 střetnou s týmem přípravky Jemnicka. Po lídrovi soutěže z Okříšek tedy naše nejmenší fotbalisty čeká další soupeř z čela tabulky. Hráči Jemnicka získali v aktuálním ročníku třiatřicet bodů a na druhém místě tabulky se nachází jen kvůli horšímu skóre. Dokáže rokytnická přípravka odvést ze samých končin okresu body a vrátí se zpět na čtvrté místo?

ŽÁCI
Žákovské týmy si minulý týden užily vítězství nad celky Pacova, díky čemuž se mladší žáci vyšvihli na třetí místo tabulky, starším žákům po minulé výhře náleží místo čtvrté. Nynější soupeř je opět z pelhřimovského okresu. V sobotu od 14.30 se na umělém trávníku Pelhřimova “B“ představí nejprve mladší žáci, kteří před čtvrtým týmem tabulky budou bránit svoji třetí pozici, a posléze v 16.15 započne utkání žáků starších proti svému, zatím bezbodovému soupeři.

DOROST
Po kanonádách z úvodu sezóny dorostu nevychází poslední utkání dorostu podle představ. Je tedy nejvyšší čas zlomit nepříznivou sérii proher. V neděli 17. října v 11.30 zavítají dorostenci na hřiště HFK Třebíč v ulici Manželů Curieových, kde budou chtít za každou cenu získat důležité tři body. Nedělní soupeř našich dorostů má na svém kontě taktéž šest bodů, tudíž lze očekávat vyrovnanou partii. Přijeďte do nedaleké Třebíče podpořit dorostence 1.SK a Želetavy a pomoci jim najet zpět na vítěznou vlnu!

MUŽI
Přetěžké utkání čeká v sobotu ve 14.30 tým mužů. Po bodovém zisku za remízu 2:2 proti Výčapům na domácím půdě se nyní vypravíme do Moravských Budějovic. Dlouholetý účastník krajských soutěží poprvé klopýtl minulý víkend, když při střetnutí dvou prozatím neporažených celků prohrál v Myslibořicích 2:1. Nečeká nás nic lehkého, proto bude potřeba vaše podpora. Vydejte se tedy, prosím, do Moravských Budějovic a podpořte náš celek i tento víkend.

Děkujeme!

Podobné příspěvky