Markvartcup už za dva měsíce!

A tak nás čeká už patnáctý Markvartcup. Letos vychází na 21. prosince. Odhadovat, jestli bude bílý či blátivý jako povětšinou asi nemá smysl, ale doufejme, že sníh napadne. Uděláme si mantinely a budeme se koulovat! Hlavně gólmani by sněhovou peřinu ocenili.
Titul obhajují Motýlci. A pozor! Letos se o hattrick nehraje. Právě minulý rok ho znemožnili Motýlci Markovadečákům, a tak si na první zlatý hattrick musíme počkat minimálně ještě rok.
V historické tabulce se po letošním Markvartcupu nic výrazně měnit nebude, snad jen Lajdáci a Hasiči Markvartice svedou souboj o pátou příčku. Na druhou stranu se můžeme těšit na šestistý gól Markvartcupu, který nejspíš padne v šestém nebo sedmém zápase turnaje.
Odhadovat kdo letos pozvedne trofej nad svoji hlavu, to je oříšek ze všech nejoříškovatější. Markovadečáci to být nemůžou, protože se minulý rok rouhali vytvořením cedulky pro svůj plánovaný hattrick, takže teď budou mít deset let smůlu. To máte stejné jako, když na trofej v den Markvartcupu sáhnete, aniž by bylo jisté, že je vaše. Jak už všichni víme, pokud na trofej během turnaje někdo sáhne, aniž by bylo zřejmé, že titul je jeho, pak jemu a jeho týmu toto přinese neobvyklé trápení během turnaje a celou řadu nevysvětlitelných náhod vyúsťujících v neskonalou smůlu a v absolutní nemožnost získat titul.
Že by titul obhájila věčně rozhádaná hvězdokupa Motýlci? Snad jen proto, že od roku 2013 se vyhrávají tituly v páru. Šutéři z Maršůvek jsou zas věčně druzí, i když minulý rok by za druhé místo dali nevím co. Hasiči Markvartice pravidelně oscilují kolem čtvrtého místa, i když loni vyrovnali svůj klubový rekord, když byli stříbrní. Lajdáci to lajdaj a konečně Kluci z Hladova… No já nevím, vždyť už jim to pivo na jejich hrudi ani nechutná, tak jak jim můžete věřit, že se hecnou k lepšímu výkonu než třetímu místu z roku 2017?
Tak to vypadá, pane Vachmajstr, že letos to nevyhraje nikdo. Což se taky nemůže stát nikde jinde než na Markvartcupu 🙂

Soupisky piště na diskusi.
Detaily jak, kdo, co, s kým, v kolik, kde a za kolik se dozvíte včas.

Herri

Podobné příspěvky