Mladší žáci vítězí ve finále poháru

61430403_2366639773621461_2623536783706554368_n

Je to tam, mladší žáci si po výhře Zimní ligy připisují do svého pomyslného seznamu další trofej za rok 2019. Tentokrát kluci zvedli nad hlavu trofej pro vítěze Poháru OFS.
Po bojích ve skupině se žáci střetli v dubnu v semifinále s Valčí, loňským vítězem Poháru OFS. Po jasných výhrách 3:0 a 7:0 se mladým rokytnickým fotbalistům otevřela brána do finále, ve kterém minulý rok podlehli již zmiňované Valči.
Ve finále se 1.SK postavil soupeř z Náměště. Skóre otevřel v 11. minutě z dorážky útočník Prokeš, Náměšť se hnala za vyrovnání, což ji ale rokytnická defenziva nepovolila. Ve druhé půli se o vítězi letošního ročníku rozhodlo během pěti minut, když se v rozmezí od 45. do 49. minuty prosadil Isailovič a dvakrát Štork. Po závěrečném hvizdu se již kluci mohli radovat z medailí a poháru, který předal předseda OFS Třebíč pan Zima.
Děkujeme mladším žákům za skvělou reprezentaci rokytnického fotbalu!