Muži a dorost bez bodů, žáci s plným počtem

Tým mužů po čtyřech kolech utrpěl porážku, žákovské celky se díky vysokým vítězstvím posunuly na přední místa svých soutěží a s podzimní části sezóny se rozloučili hráči přípravky. To vše přinesl třetí říjnový víkend.

PŘÍPRAVKA
Dalekou cestu absolvovali v neděli hráči a trenéři A-týmu přípravky. V rámci posledního kola podzimní části sezóny odehráli v blízkosti hraničního přechodu, na hřišti ve Vratěníně, utkání s celkem Jemnicka. Body bohužel naši hráči po prohrách 5:2 a 6:1 nedovezli, nicméně Honza Vodička navýšil svůj počet vstřelených branek na třiatřicet.

ŽÁCI
Během uplynulého víkendu se opět zadařilo žákovským týmům, tentokrát v Pelhřimově. Mladší žáci díky vítězství 0:5 poskočili na druhé místo tabulky, dva body za vedoucí Štoky, a zastříleli si i jejich starší kolegové. Po vítězství 1:5 náleží starším žákům čtvrtá pozice, ovšem s druhým a třetím týmem tabulky si stále drží kontakt, který je momentálně tříbodový.

DOROST
Dorostenci i tentokrát doplatili na silnou marodku. Zápas v Třebíči jednoznačně ovládl domácí tým, který si připsal všechny body za vítězství 6:0. Sdružený dorost Rokytnice a Želetavy se tak po osmi kolech nachází s šesti body na 9. místě z jedenácti týmů.

MUŽI
Sérií čtyř kol bez porážky utnulo hráčům 1.SK mužstvo z Moravských Budějovic. Tým z jihu okresu potvrdil v utkání roli favorita a zvítězil 6:2. Za náš tým vstřelil obě branky Dominik Píša. Skvěle popsané dějství sobotního zápasu si můžete přečíst zde: https://www.fotbalmb.cz/clanek/112-posviceni-prineslo-pouze-vitezstvi

Podobné příspěvky