Muži s prázdnou z Vícenic, mladší žáci stoprocentní

Muži nenavázali na minulý týden a z Vícenic odjeli s prázdnou. Po deseti minutách hry vedli domácí již 2:0, Hronek sice před koncem první půle snížil a vlil do rokytnických fanoušků naději, ovšem ve druhé půli se potřetí radovalo domácí mužstvo. Mrzet nás mohou dvě nastřelená břevna během patnácti vteřin, kdy nejprve mohl vyrovnat Hronek a vzápětí Štork, ovšem branková konstrukce na perfektním vícenickém trávníku byla proti.
Dorostenci si po minulé prohře 9:0 tentokrát zpravili chuť i skóre. Dukovany porazili 6:0 (2x Píša, Zerzánek, Bartejs, Barák, vlastní).
Starší žáci stále čekají na výhru, v Pacově utrpěli tentokrát porážku 9:0.
Mladší žáci jsou stále stoprocentní. V Pacově sice dvakrát prohrávali, nejprve 3:0 a poté 5:3, ale po závěrečném hvizdu se kluci mohli radovat ze tří bodů za výhru 5:7 (Jungr 3x, Rygl 2x, Veselý, Machoň).