Muži se třemi body, mládež poztrácela

První říjnový víkend je za námi a s ním i další kolo fotbalových utkání našich celků. Jak se tentokrát rokytnickým fotbalistům vedlo můžete zjistit ve stručném přehledu níže.

MUŽI
Svěřenci trenérů Josefa Herbrycha a Jiřího Mastného navázali na domácí vítězství nad Hartvíkovicemi a tři body dovezli i z Lipníka. Skóre otevřel v 6. minutě po samostatném úniku Hronek, avšak hosté dokázali o tři minuty později vyrovnat, když se Šťávova střela odrazila od tyče přímo k osamocenému Vozárovi. Vedení na stranu 1.SK vrátil po Hronkově pasu ve 24. minutě Benáček a s těsným vedením šli hráči v modrých dresech po první půli do kabin. Ihned v úvodních minutách druhého dějství bylo díky Šťávově pokutovému kopu opět srovnáno, ovšem rokytničtí hráči se po bojovném výkonu a pohledné hře mohli zaradovat z dalších cenných tří bodů. O vítězství 1.SK rozhodl v 69. minutě tečovanou střelou z hranice pokutového území Marek Benáček.

DOROST
Z nedělního utkání si bohužel všechny body po výhře 1:3 odvezli fotbalisté ze Žďáru nad Sázavou. Jedinou branku za sdružený rokytnicko-želetavský dorost vstřelil Filip Kasáček.

ŽÁCI
Bodově naprázdno tentokráte vyšla i žákovská družstva. Porážka 3:1 od Rantířova je pro tým mladších žáků první prohrou v aktuálním soutěžním ročníku, již třináctou branku v sezóně si připsal Denis Veselý. Bez bodu a o sedm branek těžší odjížděli z Rantířova žáci starší, jejichž jedinou trefu zaznamenal Martin Prokeš.

PŘÍPRAVKY
Gólové hody nabídl souboj A-týmu a B-týmu starších přípravek Předína, Želetavy a Rokytnice. Dvě utkání, dvacet branek a deset různých střelců, to musela být pro diváka bezesporu skvělá podívaná.
Mladší přípravka v neděli zajížděla do Nových Syrovic, ovšem domů se naši nejmenší fotbalisté vrátili s dvěma prohrami 3:2. Ve dvojutkání dopravil třikrát míč do sítě Honza Vodička a jeden gól vsítil Štěpán Slatinský.