Na svatého Bernarda dorazí tým Třebelovic

Po prohře 0:2 a neuspokojivém nedělním výkonu z Hrotovic máme co napravovat. Tentokrát se tým mužů představí v sobotu 20. srpna od 16.30 na domácí půdě, kde vyzveme soupeře z dalekých Třebelovic. Podobně jako my, i třebelovičtí fotbalisté mají po dvou kolech na svém kontě tři body. Na úvod sezóny podlehli Hrotovicím 2:1, vítězství 4:1 zaznamenali minulý týden proti hráčům Lipníku. Rozhodně nás nečeká nic lehkého, utkání s týmem Třebelovic bývají nesmírně náročná a vyrovnaná.
Chceme, aby všechny body zůstaly na domácí půdě, v areálu 1.SK. Přijďte, prosím, podpořit náš klub.
A pozor! V sobotu 20. srpna slaví svátek Bernard, tedy i ten, se kterým se již téměř tři roky setkáváme v našem stánku. Opět se na vás bude náš vychlazený společník z Humpolce těšit. Zpříjemněte si sobotní odpoledne, užijte si u fotbalu lahodný mok a fanděte našim hráčům!

Sezóna začíná i dorostencům, ti se v prvním kole vypraví do Polné. V neděli 21. srpna se ve 13.30 utkají se svými polenskými vrstevníky. Pokud nevíte, co s nedělním odpolednem a rádi byste vyrazili někam na výlet, neváhejte omrknout i rokytnicko-želetavský dorost.

Děkujeme!

Podobné příspěvky