Novinky z 1.SK

logo

Přinášíme vám novinky z rokytnického fotbalu. Co se nového v našem klubu událo a jak koronavirus zatočil s jarními plány?

ROKYTNÁ RUN
Bohužel, třetí ročník běhu Rokytná RUN se letos neuskuteční. Původní termín byl 3. května, avšak vinou viru jsme byli nuceni závod zrušit.
TŘEBÍČ OPEN
V sobotu 13. června se měly na našem hřišti utkat týmy dívek do třinácti let v rámci prestižního turnaje Třebíč Open. Druhý červnový víkend se ale kvůli pandemii tento turnaj neuskuteční. Nyní se jedná o náhradním termínu.
SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ
O zbytku této sezóny u všech věkových kategorií se bude rozhodovat příští týden, v úterý 7. dubna. Ve hře je několik variant. Zrušení a anulování sezóny, ukončení sezóny s aktuálními výsledky a pokračování sezóny. O finálním rozhodnutí vás budeme informovat.
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
V zimní přestávce stihl A-tým mužů dvě přípravná utkání. Z utkání se Starčí vítěz po remíze 2:2 nevzešel, o branky se postarali Ferkl a Syrový. Následující zápas už vítězství přinesl. Po dvou trefách Ferkla a jedné brance Štorka jsme zvítězili nad Rouchovany 3:2.
SOUHRN PŘESTUPŮ
Během zimního přestupového období žádný nový hráč do 1.SK nepřišel. Opačným směrem šla ale čtveřice hráčů. Po půlročním angažmá v našem týmu se zpět do svých týmů vrací Michal Sáček a Emil Pokorný. Michal do HFK Třebíč a Emil do Hrotovic. Dále po pěti letech opustil 1.SK Michal Široký, který se vrací do Pyšele. Tým změnil také František Vejmelka. František bude nyní oblékat dres sousedních Štěměch.

Přejeme vám všem pevné zdraví v těchto nelehkých časech a těšíme se na brzkou shledanou, ať už na fotbalových zápasech, či na akcích 1.SK.

Výbor 1.SK

Podobné příspěvky