O víkendu pouze muži, mládež až ve státní svátek

Podzimní část fotbalové sezóny se pomalu blíží ke konci, ovšem ještě stále si můžeme užít fotbalovou podívanou. O víkendu se uskuteční pouze zápas mužů proti rezervě Náměště, mládežnické celky jdou do akce až v týdnu.

Žákovská družstva čeká utkání až ve čtvrtek 28. října, kdy na hřišti v Želetavě přivítají sdružený tým Štok a Dobronína. Ve znamení souboje o první místo se ponese utkání mladších žáků v 9.30. Případné vítězství může svěřence trenéra Vladeky posunout na první příčku, bod před svátečního soupeře. Posléze, v 11.15, se střetnou starší žáci již zmíněných týmů. Zde si lépe vede žactvo Želetavy, Předína a Rokytnice, které se s patnácti body nachází na čtvrtém místě, družstvo starších žáku Štok je se čtyřmi body na pozici desáté.
V den výročí vzniku Československé republiky nastoupí ve 14.30 ke svému utkání také dorostenci. Ti na domácí půdě v Rokytnici nad Rokytnou vyzvou Rozsochy, aktuálně čtvrtý tým soutěže. Tým dorostu by rád ukončil sérii nepříznivých výsledků a odlepil se z nižších pater tabulky. Zavítejte ve sváteční den do areálu 1.SK a mrkněte dorostenecký mančaft, který, doufejme, ponechá všechny body v domácím prostředí.
Jediným týmem, jehož utkání lze zhlédnout během víkendu, jsou muži. Ti v neděli od 14.30 přivítají na svém hřišti třináctý tým tabulky, rezervu Náměště a Vícenic. Hráči 1.SK utrpěli v minulém kole porážku na hřišti favorizovaných Budějovic a do nedělního klání nastoupí s cílem zvítězit a navázat tak na předchozí vydařené zápasy. Nasměrujte si nedělní poobědovou procházku směrem na rokytnické fotbalové hřiště, vychutnejte si točeného Bernarda a podpořte 1.SK v předposledním domácím utkání.

Děkujeme!

Podobné příspěvky