Opět doma, tentokrát proti Hartvíkovicím

I tento víkend máte možnost zajít do areálu 1.SK mrknout na fotbalové utkání, poručit si vychlazené pivo a podpořit naše hráče. To ale není všechno!

Tým mužů se po výhře nad Třebelovicemi představí opět v domácím prostředí, tentokrát mužstvo koučů Herbrycha a Mastného vyzve v neděli od 16.30 Hartvíkovice. Nečeká nás nic snadného, o tom jsme se mohli přesvědčit během uplynulé sezóny. V minulém soutěžním ročníku jsme si nejprve připsali tři body my, a to díky domácí výhře 3:1, na jaře naopak jásali hartvíkovičtí fotbalisté, když zvládli na svém hřišti zvítězit 2:0. Vaše podpora bude jednoznačně potřeba. Přijďte tedy, prosím, na nedělní utkání.

Dorostenci vstoupili do nové sezóny porážkou 4:1 v Polné a v tomto kole by již rádi získali všechny body. O ně se porvou v sobotu ve 13.30 na hřišti Radostína. Věříme, že tentokrát to již naši talentování hráči dorostu zmáknou. Držte jim též palce, či se můžete vypravit přímo do Radostína a zde je podpořit!

A ještě něco málo na závěr. V sobotu 27. srpna se v rámci oslav desátého výročí od otevření rozhledny na Mařence uskuteční od 15.00 zábavné odpoledne na rokytnickém koupališti. Kromě programu zde připraveného můžete zajít i na naše hřiště, kde se ve společnosti hasičů a myslivců ukážeme s připravenými aktivity pro děti i my, fotbalisté 1.SK Rokytnice nad Rokytnou!

Podobné příspěvky