Podzim jsme zakončili vítězně

logo

První listopadový víkend se odehrála poslední utkání podzimní části soutěže. Čtvrtá Rokytnice zajížděla do Studence, který se momentálně krčí na předposledním místě.
V úvodu utkání byli hosté aktivnější. Blízko ke vstřelené brance měl v 10. minutě Ferkl, rokytnický středopolař však orazítkoval pouze břevno. Místo vstřelené branky mohl mít Ferkl radost aspoň z asistence, ve 24. minutě posadil rohový kop na hlavu Štefánka, který otevřel skóre utkání. V další šanci Rokytnice se objevil po úniku Pokorný, jeho střelu ale dokázal studenecký gólman vyrazit. Na samém konci první půle se červenalo. Předčasně do sprch musel odejít Ferkl za vulgární výrazy.
Domácí tým odehrál celý druhý poločas s početní převahou, avšak vidět to příliš nebylo. Ve 48. minutě se dostal k míči Štork, vystřelil na hranici pokutového území a tečovaná střela skončila v síti – 0:2. Naději na vyrovnání dal domácímu týmu Matějek, jež snížil na 1:2. Rokytničtí hráči ale zvládli přidat další dvě branky a připsali si čtvrtou výhru v řadě. Čtvrt hodiny před koncem poslal Vahil’a levačkou točenou střelu do šibenice a v 83. minutě se sám na bránu řítil Štork, který si tak připsal druhou branku v utkání.