Poslední podzimní cesty vedou do Studence, Měřína a Ždírce

Podzimní část fotbalové sezóny 2021/2022 se chýlí ke konci. Žákovská družstva i dorost odehrají své poslední zápasy, muže bude po tomto víkendu čekat ještě jedno utkání v rámci předehrávky. Během posledních říjnových dnů se všechny týmy vypraví na trávníky svých soupeřů. Kam lze zavítat a podpořit před zimním spánkem 1.SK se dočtete níže.

ŽÁCI
Nedělní dopoledne stráví žákovské týmy u řeky Doubravy, ve tří tisícihlavém městě Ždírci. Se zdejším mančaftem se nejprve v 9.00 střetnou mladší žáci, po nich se v 10.45 představí tým starších žáků.
Povedený půlrok mají za sebou žáci mladší. Ti se v minulém kole, odehraném ve státní svátek 28. října, mohli těšit z výhry 4:3 nad Štoky, díky čemuž se s dvaadvaceti body usadili na druhé místo soutěže. Stejný počet bodů má na svém kontě také první Rantířov, nicméně jeho hráči mají odehráno o zápas méně. Nedělní soupeř našich žáků se minulý týden po remíze 3:3 rozešel smírně s Třeští a s osmi získanými body zaujímá osmé místo tabulky.
Zle si nevedou ani starší žáci, kteří se s patnácti body nachází na čtvrtém místě, s tříbodovou ztrátou na třetí a druhou pozici. Po prohře 1:2 se Štoky by starší žáci Želetavy, Rokytnice a Předína opět navázali na vítězná utkání z minulých týdnů a uzavřeli tak podzimní část sezóny s úsměvem na tváři. Ždírečtí starší žáci taktéž minulý týden s Třeští remízovali, a výsledku 1:1 se usadili s jedenácti body na sedmou příčku.
Věříme, že žáci uzavřou podzimní část sezóny vítězně, a držíme jim palce!

DOROST
První polovina ročníku se příliš nevyvedla týmu dorostu. Po dvou vysokých vítězstvích z úvodu sezóny doplatil tým na marodku jak v řadách svých, tak v řadách mužů, a další zisk do své sbírky bohužel nepřidal. Naposledy dorostenci padli na domácí půdě 0:2 s Rozsochy a s šesti body se krčí na předposledním místě. O důležité body se tak bude hrát v neděli v 11.30 v Měříne. Tamější dorost je totiž pouhý bod před námi a případná výhra může kluky posunout minimálně o příčku výše.
Podobně jako žákům držíme palce i týmu dorostu a doufáme, že z Měřína se budou hráči vracet s radostí.

MUŽI
První zápas dvojutkání mezi 1.SK a Studencem je na programu tuto sobotu ve 14.30. Tento víkend se vypravíme na hřiště aktuálně devátého celku třebíčského okresního přeboru a příští týden v rámci předehrávky jarní části sezóny přivítáme tentýž tým v našem areálu, čímž uzavřeme podzimní část sezóny.
V následujících dvou kláních lze očekávat vyrovnanou partii. Studenec se s třinácti body a bilancí 4-1-7 nachází dvě místa za sedmou Rokytnicí, která v průběhu uplynulých týdnů získala patnáct bodů za čtyři výhry a tři remízy. Rádi bychom v následujících utkáních uspěli a zakončili první polovinu sezóny radostně v horní polovině tabulky. Vaše podpora nyní bude velice důležitá. Vypravte se tedy v sobotu do Studence a podpořte hráče 1.SK v tomto nelehkém utkání.
Odjezd autobusu ve 13.00 od starého hřiště.

Děkujeme!

Podobné příspěvky