Přípravná utkání

logo

Ani v těchto mrazivých dnech rokytnické mužstvo nepolevuje a plně se připravuje na blížící se start jarní části sezóny. Mimo tréninků se také odehrály již dva přípravné zápasy. Proti Vladislavi a Dukovanům. Ani v jednom z utkání nedokázala 1.SK vyjít vítězně, a tak si hráči krom omrzlých končetin odnášeli i menší nadílky od soupeřů.

1.SK – Vladislav 4:7

Loňský účastník 1.A, nyní již OP, Vladislav začala velice zostra a Rokytnice musela po zbytek utkání pouze dotahovat gólovou ztrátu. Soupeř těžil z našich chyb, a tak ani přesné zásahy Syrového, Veleby, Hakla a Vahil’y nevedly k vítězství.

Sestava: Hobza L. (Široký) – Štork, Sochna, Jičínský D., Hakl J. (Vejmelka(Horváth)) – Kašiár (Železník), Syrový, Vahil’a, Bartejs (Veleba) – Prokeš (Jičínský M.), Liška

 

1.SK – Dukovany 2:5

Po zápase s Vladislaví bylo vidět zlepšení, i výsledek na první pohled vypadá lépe, ale stále je co zlepšovat. Opět jsme některé góly darovali sami a opět jsme po zbytek utkání pouze dotahovali ztrátu. Za zmínku stojí výkon gólmanů, kteří tento zápas odvrátili pohromu v podobě více branek za jejich zády. Do střelecké listiny se za Rokytnici zapsali Prokeš a Bartejs

Sestava: Hobza L. (Široký) – Kašiár (Vejmelka), Herbrych J., Jičínský D., Štork – Bartejs (Píša), Syrový, Štefánek A., Vahil’a, Železník (Veleba(Kovář)) – Prokeš (Jičínský M.)

Podobné příspěvky