Rapotice – 1.SK 4:2

logo

Domácí po půli vedli

Utkání v Rapoticích začalo větší aktivitou domácího týmu. Hned v úvodu Michal Sobotka našel centrem Radka Valsu, ale jeho hlavičku brankář Široký dokázal lapit. Rapotice měly navrch a soupeře, který spoléhal na brejky, přehrávaly. Po akci středem pole zakončoval těsně vedle tyče Radek Valsa. Rokytnice hrozila ze standardek a po jedné z nich hlavičkoval těsně vedle Železník. V 10. minutě se přetažený centr dostal na zadní tyč k Milanu Lašovi a ten pohotově míč doklepl do sítě – 1:0. Po pár minutách Valsa uvolnil Martina Laše, jehož centr na malém vápně z první zužitkoval nejlepší střelec soutěže Michal Sobotka – 2:0. Ihned po rozehrání však chyboval Matoušek a toho využil ke snížení Marián Vahila – 2:1. Ve 26. Minutě se střelou pod víko trefil Milan Laš – 3:1. Hosté však ještě do přestávky snížili, když se podruhé v utkání trefil Vahila – 3:2

Rapotice vedení navýšily

Zlom nastal v 51. minutě, kdy míč dostal za obranu Michal Sobotka a přeloboval Širokého – 4:2. Pak už se zápas dohrával ve středu pole, Rapotice měly utkání pod kontrolou a soupeře téměř do ničeho nepustily. Výjimkou byl samostatný únik střídajícího Veleby, ale toho domácí brankář Laš vychytal.