ROCKOVÝ BÁL se skupinou The Feet

V letech 2021 a 2022 jsme byli vinou onemocnění Covid-19 nuceni dvakrát zrušit náš tradiční fotbalový ples. Na úvod roku 2023 se ale již všichni v rokytnické sokolovně společně setkáme, a to v pátek třináctého!

Zapisujte tedy do diářů a mějte na paměti toto datum PÁTEK 13. LEDNA 2023

Ačkoliv se nemusí zdát, pátek 13. ledna se blíží. Den to bude vskutku zajímavý. Nejprve se vydáme směrem k volebním urnám zvolit novou hlavu státu, a poté se půjdeme pobavit do prostor rokytnické sokolovny! Proč v pátek 13. ledna zavítat na ROCKOVÝ BÁL 1.SK Rokytnice nad Rokytnou? Níže pár důvodu.

SKVĚLÁ HUDBA
Kapelu The Feet není ani třeba představovat, jelikož svými výkony si udělala jméno daleko za hranicemi Kraje Vysočina. Pokud se chcete již teď správně navnadit, omrkněte jejich facebook či YouTube kanál.
BOHATÁ TOMBOLA
Do sokolovny přijdete jen s mobilem a peněženkou po kapsách a odcházíte se selátkem, elektronikou a dalšími cenami. To jde ne?
KVALITNÍ JÍDLO A PITÍ
Je libo víno, točeného Bernarda či něco ostřejšího? K tomu samozřejmě i nějaké dobroty k zakousnutí, ať máte pořádný základ!
POJÍZDNÝ BAR
Proč chodit k baru nahoru a dolů, když bar může přijet za vámi.
FOTOKOUTEK
Na takovouto skvělou akci musíte přeci mít vzpomínku. V našem fotbalovém fotokoutku vás s přáteli vyfotíme a fotografii ihned vyvoláme!
SOUTĚŽE
Nebude chybět pro tuto akci již tradiční šampionát v zatloukání, dále se tento rok můžete těšit ještě na jedno fotbalové překvapení. Těšíme se na vás!

Podobné příspěvky