Rokytná utrpěla v Beranově výprask

DSC_0070

Rokytnice šla ve 2. minutě do vedení

Utkání začali lépe hosté, Hakla v pokutovém území srazil Miška a následný pokutový kop proměnil Vahila – 0:1. Již ve 4. minutě však stav utkání srovnal povedenou pumelicí kapitán domácích Petr Kittler – 1:1. Vedoucí branku domácích zaznamenal Novák, který uklidil do sítě nedůraznou střelu Ganzwohla – 2:1. Následně protáhl Dvorského v bráně Vahila, další pokusy hostí však končily mimo. Branku přinesla až 30. minuta, kdy Rostislav Kittler zatáhl míč až do šestnáctky, jeho přihrávka se po několika odrazech dostala až k Hladílkovi, který uklidil míč do branky – 3:1. Ve 44. minutě utekl všem Petr Novák, ale tvář v tvář brankáři trefil pouze tyčku. Domácí tak šli do kabin s vedením 3:1.

Domácí navyšovali vedení

Druhou půli rozjeli lépe domácí, Rostislav Kittler vyslal po pravém křídle Ganzwohla, který přihrál na nabíhajícího Nováka a bylo to 4:1. Za čtyři minuty rozvlnil sít po Pýchově centru hlavou Ganzwohl a to dostalo hosty do kolen – 5:1. Hosté se ještě pokoušeli o útočné výpady, se kterými si ale domácí obrana dokázala poradit. V 62. minutě sklepl Hladílek míč pro Křenka, který poslal míč z šestnáctky za záda brankáře hostí – 6:1. Pak se hra chvíli kouskovala a míči vládli spíše domácí, kteří zkoušeli přidat ještě nějakou branku. To se povedlo po tečované přihrávce Nováka až Jiřímu Pýchovi, jež neměl problém uklidit míč do prázdné branky – 7:1. Zápas se až na malou rozmíšku na konci druhé půle dohrál v klidu.