Rokytná ve Starči neuspěla

DSC_0676

V rámci předehrávky 25. kola se výběr Pavla Vranky představil v sousední Starči. Prokletí prolomeno nebylo, ani tentokrát jsme ve Starči bodově neuspěli.

Vahil’a dokázal vyrovnat

Domácí šli již v 1. minutě do vedení. Na dlouhý aut si počíhal Bříza, utekl rokytnické obraně a poslal míč za záda brankáře Hobzy. Rokytnice si dokázala vytvářet šance, ale tváří tvář stařečskému gólmanovi neuspěl Železník. Až v 18. minutě bylo vyrovnáno. Za vápnem napřáhl ke střele kapitán Vahil’a a stařečský Obůrka se jen mohl ohlídnout, jak balón končí za tyčí. Rokytná mohla otočit vedení na svoji stranu, ale Železníkův pokus skončil pouze na tyči. I na druhé straně zvonila branková konstrukce, a to po šanci Vodičky.

Bříza vystřelil výhru v 80. minutě

Druhá půle se odehrála bez větších šancí, se stařečskými nákopy si dokázala obrana 1.SK poradit. Největší šanci hostů měl nejspíše střídající Syrový, který ale z úhlu trefil pouze gólmana. V 80. minutě přišla chyba v rokytnické obraně, Bříza přeloboval brankáře Hobzu – 2:1. Sporný moment přišel v druhé minutě nastavení, když se v šanci, která skončila gólem, srazil rokytnický Vahil’a se stařečským gólmanem. Sudí nakonec vyrovnávací branku neuznal, a tak Rokytnice opět ve Starči nebodovala.