Rokytná zvládla domácí utkání s Náměští

logo

Rokytnice měla náročný týden, remízové utkání ve Vladislavi, debakl na hřišti FŠ Třebíč. Nyní rokytničtí hráči hostili rezervu Náměště, se kterou se na podzim rozešli nerozhodně 3:3. Na jaře ale byli lepší domácí a tři body zůstaly v Rokytnici za výhru 4:2.
Domácí šli do dvougólového vedení
Již od prvních minut byla Rokytnice lepším týmem. V 9. minutě vyslal Ferkl dlouhý balón přesně na Vahil’ovu hlavu a Rokytnice šla do vedení. O šest minut později přišel druhý gól pro Rokytnici. Jan Hakl se po levé straně vydal na výlet a jeho přihrávku před bránu si do sítě srazil náměšťský Kopuletý. Rokytnice si dále vypracovávala šance, byla lepším týmem na hřišti, ale nadějné pokusy domácích hráčů brankou neskončily.
Náměšť během chvíle srovnala
Ve druhé půli začali lépe hosté. Domácí jakoby přestali hrát a rezerva Náměště v rozmezí od 48. do 51. minuty zásluhou Fraňka vyrovnala. Hosté si pár šancí také vypracovali, ale v 66. minutě šla Rokytnice opět do vedení. Domácí rychle rozehráli odpískaný faul, Vahil’a přenesl hru na levou stranu, kde si Jan Hakl sám před gólmanem počínal na výbornou – 3:2. Do střelecké listiny se mohl zapsat i druhý Hakl, Lukáš, ale ve své šanci pět minut před koncem orazítkoval pouze tyč. Rokytnice dokázala i tak vstřelit další gól, když v 88. minutě šikovně loboval gólmana Vahil’a. Hosté ještě ke konci mohli snížit, ale jejich šanci vychytal reflexivním zákrokem Hobza. Poslední slovo v utkání mohl mít rokytnický Železník, ve své šanci trefil ale pouze gólmana. Rokytnice tak zvládla v utkání zvítězit 4:2.

Podobné příspěvky