Rokytnice doma nestačila na Myslibořice

logo

Do utkání vstoupili lépe domácí a během prvních dvaceti minut si dokázali vytvořit několik gólových šancí. Ferkl vyslal přesným pasem Vahil’u, který ale před bránou neuspěl, myslibořický gólman jeho střelu vyrazil a z následné dorážky mířil Veleba nad. V další šanci se z úhlu před bránou objevil opět Vahil’a, avšak střela rokytnickému kapitánovi nesedla a prosvištěla nad brankovou konstrukcí. Ve 20. minutě nabídla Rokytnice svému soupeři šanci, který ji hned využil. Matoušek vystihl Sáčkovu malou domů a sám před bránou otevřel skóre utkání. Myslibořice přidaly o osmnáct minut později další branku, když se na vápně nikým nehlídán prosadil Hvězda.
Hned v úvodu druhé půle se domácí tým mohl radovat. Po rohu se míč dostal k Herbrychovi, který v 51. minutě snížil na rozdíl jedné branky. Vyrovnání viselo ve vzduchu. Z rokytnické zálohy přiletěl dlouhý balón na nabíhajícího Hakla, gólmanovi hostů balón propadl, ale domácí útočník zcela sám před bránou z úhlu minul. S jedinou šancí Myslibořic ve druhé půli si gólman Hobza poradil, to Rokytnice dobývala obranný val svého soupeře. V 70. minutě se také červenalo, hostující Hruška byl vyloučen ze střídačky za urážky na adresu sudích. Do konce utkání přítomných sto diváků již branku nevidělo, a tak Myslibořice vezou z Rokytnice tři body za výhru 1:2.