Rokytnice doma nestačila na Rudíkov

Hosté třikrát udeřili
Hosté hráli první poločas po větru a snažili se toho využít. Ve 4. minutě utekl mezi domácími obránci Skryja M., dal si však dlouhý míč a bylo po šanci. Ve 11. minutě zahráli hosté centr do vápna domácího týmu, kde se tři bránící hráči koukali, jak Skryja M. hlavičkuje mimo bránu. Ve 12. minutě to tam Skryjovi M. už padlo, u začátku akce byl kapitán hostů Nožička, který vybojoval míč, posunul ho na Pažourka a ten ho poslal „českou uličkou“ na Skryje M., který proběhl kolem obránce a před sebou měl jen brankáře, míč poslal podél brankáře do sítě. V 16 minutě hostující Malec nepochopitelně nabídl šanci soupeři, který vystřelil a skákavý míč konečky prstů poslal na rohový kop hostující brankář Doležal. V 17. minutě se nádherně uvolnil hostující Skryja M. a mohl jít z poloviny hřiště do šance, zastavil ho faulem Hakl a po zásluze uviděl ŽK. Ve 28. minutě pomohl vítr domácímu týmu, zahráli dlouhý nákop, před hostujícím stoper Mikyskou míč „zaplaval“ a on jej hlavičkou dal za sebe na útočníka domácího týmu, výtečně se však vrátil Klíma a míč odkopl. Ve 31. minutě to byl opět kapitán hostů Nožička, který poslal centr na Skryje M., na něj se seběhli oba stopeři a zůstal osamocený Štolpa, kterému Skryja posunul míč a Štolpa prostřelil brankáře. Ve 37. minutě to byl opět hostující Skryja M., který utekl obráncům soupeře a už byl ve vápně, ale jeho střela po kontaktu se soupeřem skončila v rukou brankáře. Ve 40. minutě utekl po pravé straně Skryja M., přetáhl centr na druhou tyč, tam míč doběhl Trnka P. a poslal centr do vápna domácího týmu, kde si naběhl na centr Pažourek a hlavičkou poslal míč na bránu, brankář míč vyrazil před sebe, kde byl však pouze hostující Štolpa a míč poslal do prázdné brány a tak se šlo do kabin za stavu 0:3.

Hosté si výhru pohlídali
Ve druhém poločase měli vítr v zádech domácí a také hned začali útočně. Ve 48. minutě domácí zahráli rohový kop a po několika nepodařených pokusech odkopnout míč hostujícími hráči, se míč dostal k domácímu útočníkovi, který míč z hranice malého vápna poslal nad břevno. Hosté čekali na brejky a jeden takový přišel v 50. minutě, Pažourek poslal přesný centr z levé strany na pravou, kde byl Nožička a ten doběhl až do vápna a vystřelil mimo bránu. V 51. minutě ukázal drzost hostující obránce Dobrovolný, dovolil si kličku na útočníka a poslal centr do vápna. Kde hlavičkoval domácí stoper a míč málem skončil v brance domácího týmu, brankář Široký se jen koukal, jak míč jde na rohový kop. Rohový kop zahrával Trnka P. a na první tyči našel Malce, jeho hlavička se však nevešla mezi tyče. V 53. minutě ukázala domácí velmi pohlednou kombinační akci a ve vápně hostů měl šanci Štork, ale místo střely se snažil o přihrávku a nic z toho nebylo. V 54. minutě se přece jen domácí dočkali, domácí nakopli míč do vápna hostů, kteří nedokázali míč odkopnout a tak míč doputoval k domácímu Vahilovi, který z bezprostřední blízkosti poslal míč do sítě. Od té doby začali být domácí jako vosy, byli všude a tlačili se do útoku. Přítrž tomu udělali hosté v 67. minutě, to obránce Dobrovolný poslal centr na Skryje M., ten míč pustil za sebe, kam si doběhl Štolpa, který přehodil vyběhnutého Širokého a před prázdnou branku si zaběhl střídající Skryja V. a ač byl v kontaktu s bránícím hráčem, tak poslal míč do prázdné brány. Tato branka domácím obrazně „zlomila vaz“. Jejich tlak opadl a hra se dostala do poklidného tempa. V 72. minutě poslali hosté dlouhý centr na Skryje M., který poslal hlavičkou míč za stopery na Štolpu, který už byl u brankáře Širokého, který mu zabránil v dovršení hattricku. V 75. minutě vystrčili domácí opět růžky, utekli po pravé straně a následovala přihrávka do vápna na Kašiara, kterého v jasné šanci vychytal Doležal. V 79. minutě utekl po levé straně Pažourek a poslal centr na druhou stranu Skryjovi M., před ním byl už jen brankář Široký, ale Skryja M. se nedostal k zakončení. Poslední šanci utkání měli domácí, v 85. minutě hostující obrana pustila míč za sebe, kam si naběhl Kašiar a najednou měl před sebou jen brankáře Doležala, který mu zmenšil střelecký úhel a Kašiar poslal míč vedle branky. Hosté si tak zaslouženě odvezli všechny body.