Rokytnice doma vybojovala tři body

logo

Rokytnice po minulé prohře ve Výčapech doma vybojovala tři body a posunula se na 6. místo
První půle bez gólu
První půle příliš mnoho šancí nepřinesla, hrál se vyrovnaný zápas. Největší šanci prvního poločasu měli domácí, když balón nedotlačil z chumlu do brány ani jeden ze čtyř hráčů v modrém dresu. Vladislav branku domácích pořádně v prvním dějství neohrozila, zato dvě nadějné střely Zsihovicse nadzvedly rokytnické diváky ze sedaček, obě ale bohužel mířily těsně mimo.
Syrový rozhodl
Ve druhé půli se hra vyrovnala a hrálo se spíše od vápna k vápnu. Největší šance hostů přišla v 55. minutě, kdy kapitán Krátký z přímého kopu orazítkoval břevno. V 67. minutě se po pravé straně trhl Syrový a střelou na zadní tyč vstřelil první gól utkání. Vzápětí mohl přidat druhý gól Rokytnice Vahil’a, ale jeho tutovku na poslední chvíli odvrátil vladislavský obránce. V samém závěru se ve velké šanci ocitl střídající Bartejs, ale sám před gólmanem selhal. Tři body tedy zůstaly po výhře 1:0 v Rokytnici nad Rokytnou.