Rokytnice kontra Pyšel 5:1

logo

V úvodu jarní části sezóny přivítala Rokytnice poslední Pyšel. Tým, který je na samém chvostu tabulky, měl z podzimní části dva body, jeden bod právě za remízu s Rokytnicí. Nyní se již Rokytnice o body nedělila a zvítězila vysoko 5:1.
Bartejs si připsal dvě branky
Hned v úvodu utkání mohli jít domácí do vedení, na Ferklův centr si na zadní tyči čekal Herbrych, ale k trefení balónu scházely pouhé centimetry. V 7. minutě se už mohli domácí fanoušci radovat. Kašiar svoji přihrávkou našel Štefánka, který uklidil balón do odkryté brány. Rokytnici do dvougólového vedení poslal Bartejs, který svůj únik zakončil umístěnou střelou k tyči. Hosté dokázali ale snížit, po nedorozumění v rokytnické obraně se ve 34. minutě řítil sám na gólmana Tůma a vstřelil branku. Rokytnice ale vzápětí vyrovnala, o minutu později přidal druhý gól Bartejs.
Domácí přidali další dvě branky
Festival neproměněných šancí, tak by se dala nazvat druhá půle v podání domácích. Tři vyložené šance měl kapitán Vahil’a, ale ne a ne se trefit. Ferklův přímý kop dokázal gólman také vyrazit. V 69. minutě si druhý gól připsal Štefánek, který se prosadil z rohového kopu. Poslední branku přidal v 75. minutě střídající Veleba, a Rokytnice tak zvítězila v prvním jarním utkání 5:1.