Rokytnice nadělila pětku

logo

Na úvod sezóny se střetly týmy, které by rády pomýšlely na přední příčky. Domácí Rokytnice přivítala tým z Hartvíkovic. Na úvod utkání se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém se projevovaly oba týmy. Branka hostů nebyla uznána kvůli ofsajdovému postavení hartvíkovického hráče. V 17. minutě už ale více než stovka přítomných diváků branku spatřilo. Po levé straně se dostal k míči nový rokytnický hráč Sáček, vystřelil a hostujícímu brankáři Chalupovi vypadl balón přímo k Vahil’ovi, který otevřel skóre utkání. Po chvíli mohli jít domácí do dvoubrankového vedení a opět u toho mohla být dvojice Sáček-Vahil’a. První jmenovaný byl faulován v pokutovém území, ale z pokutového kopu orazítkoval Vahil’a pouze tyč. Druhý gól však ale padl, postaral se o něj ve 45. minutě záložník Sáček, který se prosadil po Vahil’ově přihrávce. O poločase tedy vedla Rokytnice 2:0. Devět minut po odpískání druhé půle se pískala pro domácí další penalta, ke které se tentokrát postavil Hakl a nekompromisně poslal strážce hostující klece na druhou stranu – 3:0. Další zásah přišel z kopačky Veleby, kterého uvolnil přihrávkou do běhu Vahil’a. Poslední trefu přidal Pokorný, který si pohrál s hostujícím stoperem a ranou tzv. „pod klacek“ upravil skóre na konečných 5:0