Rokytnice neuspěla v Bíteši

logo

Domácí po půli vedli

Začátek zápasu přitom vyšel lépe hostům. V 9. minutě se hosté dokonce dostali do vedení, když Michala Pelána překonal Lukáš Hakl – 0:1. Z vedení se ale hosté radovali jen do 22. minuty. To se prosadil sváteční střelec Miroslav Paprskář a bylo srovnáno – 1:1. S hosty bylo ještě hůře ve 40. minutě, kdy se poprvé v zápase prosadil Ryan Whittingham a poslal rezervu Velké Bíteše do vedení, se kterým šli domácí do kabin – 2:1.

Domácí navyšovali vedení

Hostům vůbec nevyšel vstup do druhého poločasu, když si ve 47. minutě vstřelil nešťastnou vlastná branku Adam Štefánek, čímž posadil domácí na koně – 3:1. Desetiminutovka mezi 50. a 60. minutou patřila zahraniční akvizici bítešských. Nejprve Ryan Whittingham zvýšil na 4:1, když Široký nedosáhl na jeho střelu. Ten samý hráč se prosadil i o deset minut později a završil tak hattrick – 5:1. V závěru zápasu hosté ještě jednou inkasovali, když neuhlídali Tomáše Loupa, který zvýšil na konečných 6:1 pro domácí tým.