Rokytnice podlehla Bíteši

V rámci 9. kola 1.B třídy se v Rokytnici odehrál zápas mezi místní 1.SK a rezervou Velké Bíteše. Po utkání, kde mohli diváci vidět čtyři góly a dvě červené karty, jeli veseleji domů hosté, kteří zvítězili 1:3

První půle v režii hostů

Během celého prvního poločasu byli aktivnější bítešští, kteří se hned v 10. minutě dostali do vedení. Ve vápně se dostal k míči Dobeš a poslal svůj tým do vedení. Domácí zahrozili jen párkrát, šance Vahil’y mířily mimo a slibný pokus Hakla byl vyražen na roh. Ani hosté, i přes spousty rohů, nepřetavili své šance v gól, a tak se šlo do kabin za stavu 0:1.

Dvě červené na rokytnické straně

Po pěti minutách druhé půle zvýšili hosté své vedení, v chumlu po rohovém kopu se zorientoval Loup a upravil skóre na 0:2.  V 59. minutě byl blízko snížení Prokeš, ale jeho přímý kop mířený do šibenice byl vyražen na roh. O deset minut později se přeci jen domácí dočkali, Syrový poslal dlouhý balón, který propadl bítešskému brankáři a Vahil’a do prázdné brány snížil na 1:2. V 71. minutě uviděl za hru rukou svoji druhou žlutou kartu O. Štefánek a šel tak předčasně do sprch. Po minutě šli hosté po trefě Bartoška znovu do dvougólového vedení a po čtyřech minutách se červenalo znovu, tentokrát viděl rudý kartónek Jičínský za podražení soupeře. Další branky už v zápase nepadly a Rokytnice prohrála doma 1:3.

Sestava: Hobza L. – Herbrych J, Štefánek O., Jičínský, Hakl J. – Bartejs (60. Železník), Vahil’a, Bílek (54. Kašiár), Štefánek A.- Prokeš, Syrový