Rokytnice podlehla Svratce

DSC_0324

V posledním podzimním zápase hostila domácí Rokytnice tým ze Svratky, který tímto uzavřel své podzimní putování po hřištích soupeřů.

Čtyři branky do domácí sítě v první půli
Svratka začala velice zostra, hráči si vytvářeli šance, které ovšem končily mimo. V 18. minutě se dostal Šacl k balónu a střelou do šibenice vstřelil první gól zápasu. O tři minuty později mohl vyrovnat Vahil’a, ale jeho rána orazítkovala pouze břevno. Ve 37. minutě šla Svratka do dvougólového vedení. Po centru a nedorozumění v rokytnické obraně se balón dostal od Pekárka hlavičkou do sítě. Neuběhly ani dvě minuty a byl tu další gól, opět chyba domácích v podobě špatně odkopnutého míče a Chrást zvyšuje na 0:3. Ve 41. minutě se z neodpískaného offsidu prosadil Plhal, který lobl vybíhajícího Širokého.

Dvě neproměněné penalty a šest vstřelených gólů
Po třech minutách druhého poločasu se do prázdné branky prosadil Pekárek a v 50. minutě sudí odpískal penaltu pro Svratku, kterou ovšem Široký Pekárkovi vyrazil a nedovolil mu vsítit hattrick. Domácí svůj první gól vstřelili v 63. minutě, kdy se po Kašiárově přihrávce v klidu prosadil Vahil’a a zmíněný hráč v 73. minutě neproměnil pokutový kop za ruku hostujícího hráče. Během čtyř minut padli tři branky do rokytnické sítě. V rozmezí od 73. do 77. minuty se blýskl Plhal. Vahil’a v 83. minutě pouze sám před brankářem snížil na konečných 2:8.

Sestava: Široký – Štork, Herbrych J., Jičínský, Hakl – Kašiár (Veleba), Syrový, Štefánek A., Bartejs (Železník) – Prokeš, Vahil’a

Podobné příspěvky