Rokytnice si doma poradila s Třebelovicemi

logo

Již od prvních minut bylo vědět, který tým je doma. V úvodu utkání běžel Vahil’a sám na bránu, orazítkoval tyč a Syrový z dorážky mířil mimo. V 10. minutě byl ve vápně faulován Vahil’a, sudí nařídil pokutový kop, ke kterému se postavil Zsihovics. Ten si počkal na pohyb gólmana a proměněnou penaltou otevřel skóre utkání. Rokytnice dále obléhala třebelovickou bránu, ale do konce první půle již žádné další góly nepadly.
Do druhé půle vstoupili domácí s ještě větší chutí a více šancemi. Během půlminuty se ve dvou vyložených šancích ocitl Štork, ale nejprve byl vychytán a u druhé šance trefil tyč. V 54. minutě ale druhý gól přeci jen padl. K míči se dostal Kašiár a ranou pod břevno rozveselil rokytnické fanoušky. Třebelovice ještě v 61. minutě potrestal svoji střelou Štefánek a domácí vedli 3:0. Další šance rokytnických ke čtvrtému gólu nevedly, a tak Třebelovice odjížděly domů s prohrou 3:0