Rokytnice to doma schytala od Měřína

DSC_0722

Na poslední domácí zápas se nebude moc rádo pamatovat. Rokytnice v poslepované sestavě utrpěla od Měřínu prohru 0:6.

Hosté vedli o dvě branky

Rokytnici trápí rozsáhlá marodka a bylo to znát. První dvě velké šance hostů vychytal gólman Široký. Domácí pouze zahrozili, když ze standartní situace centroval Jičínský na Herbrycha, který ale hlavičkoval nad. Ve 21. minutě se již hosté radovali, po rohovém kopu se prosadil Polák. O patnáct minut později zatáhl Kašiár za záchranou brzdu a nařízenou penaltu proměnil Polák.

Zápas v režii hráčů Měřína

Stejně jako v půli první, tak i nyní držel Rokytnici gólman, který chytl ještě spoustu šancí navíc. V 57. minutě se ve vápně prosadil Kuřátko. V 68. a o devět minut později si po chybách v obranné řadě domácích připsal dva góly Beran a gólovou smršť uzavřel v 82. minutě Šoukal. Rokytnice mohla snížit z jediné velké šance. Veleba poslal balón na Štefánka, který sklepl na střídajícího padesátiletého Goliáše, kterého ale na čáře vychytal měřínský gólman.

Sestava: Široký – Kašiar (66. Talpa), J. Herbrych, O. Štefánek, Jičínský – Štork, Hakl, Bartejs, A. Štefánek, Veleba – Železník (81. Goliáš)