Rokytnice zvládla obrat ve Vícenicích

logo

V rámci předposledního utkání podzimní části zajížděli rokytničtí hráči do Vícenic, kde se střetli s rezervou Náměště. Před nedělním utkáním se Rokytnice po dvou výhrách nacházela s devatenácti body na 4. místě tabulky. Náměšťské družstvo bylo pouhé dva body za námi na 6. místě.
První šanci utkání si připsali domácí, když se k hlavičce ve vápně dostal útočník Lukeš. Rokytnický Hobza však dokázal pokus domácích vyrazit na roh. Se sérií gólovek přišel hostující tým, ale ani jedna ze slibných šancí neskončila v síti, a tak se opět ukázalo známé pravidlo nedáš, dostaneš. Ve 29. minutě se sám před bránou zjevil Tomek a otevřel skóre utkání. O pár minut později nařídil sudí pokutový kop za faul na Štorka. Ferkl ovšem nabídnutou šanci na vyrovnání zahodil, gólman penaltu nohou vyrazil. Závěr utkání přinesl dvě sporné situace. Nejprve se hostující tým dožadoval druhé penalty za faul na Ferkla a na druhé straně se domácí také dožadovali pokutového kopu, tentokrát za srážku gólmana Hobzy s náměšťským útočníkem.
Ihned v úvodu druhé půle přišlo vyrovnání. Kapitán Vahil’a nahrál Štorkovi, který vstřelil svůj třetí gól v sezóně. Do vedení se ale opět dostali hosté. Po chybě Hobzy se vrátil vedení domácím v 68. minutě Kopuletý. Hosté ale nesložili zbraně a během pěti minut utkání otočili. Nejprve po pěkné individuální akci vyrovnal Pospíšil a o pět minut později se z přímého kopu i za pomocí tyče prosadil Vahil’a. Rezerva Náměště mohla vyrovnat, v úplném závěru vykopával Sáček balón z odkryté brány.
Rokytnice si díky třetí výhře v řadě udržela 4. místo a na vedoucí trio ztrácí šest bodů.

HODNOCENÍ HRÁČŮ

Podobné příspěvky