Rokytnický fotbal hlásí návrat k tréninkovým jednotkám

Vážení hráči, vážení rodiče,
vzhledem k situaci, která nás na jaře tohoto roku zastihla byly veškeré amatérské soutěže předčasně ukončeny, a my jsme tak přišli o radost z fotbalových utkání během krásných jarních dní. Prosluněná neděle, točené pivo a mrknout, jak soupeře rozneseme. Na tohle se určitě těšil každý fanoušek. Chuť do fotbalu byla na tento půlrok obrovská, neboť všechny týmy 1.SK si po podzimu vedly velice výborně. Muži na čtvrtém místě pokukovali s pouhou šestibodovou ztrátou na čelo tabulky a všechny mládežnické týmy, dorost s mladšími a staršími žáky, vévodily svým soutěžím. Soutěže ovšem byly ke dni 8. dubna ukončeny, a tak zůstalo pořadí, jaké bylo během zimní přestávky.
Rádi bychom poděkovali všem hráčům a trenérům, kteří během této „polosezóny“ svými skvělými výsledky reprezentovali náš klub.

Opatření se ale postupně rozvolňují, a proto jsme se rozhodli od 5. května k návratu k tréninkovým jednotkám. Ovšem tyto tréninky už budou brány jako příprava na novou sezónu, která, doufejme, začne v letních měsících. Co to znamená? Tréninky pod novým trenérským týmem a někteří mládežničtí hráči už postoupí o kategorii výš, jako by tomu bylo v následujícím létě. Hráči ročníku 2005 tedy postupují do dorostu, hráči ročníku 2007 do starších žáků a hráči ročníku 2009 do žáků mladších.
Do pondělí 11. května se mohou hráči na hřišti pohybovat ve skupinkách maximálně deseti osob, od 11. května může být na hřišti přítomno až sto osob. I nadále není povoleno z hygienických důvodů využívat zázemí fotbalových kabin. Jedinou výjimkou je místnost s tréninkovými pomůckami.

O časech tréninků vás informují trenéři. Prosím, sledujte náš facebook a naše webové stránky, kde se tyto informace také objeví.

S novou sezónou přichází i několik změn na trenérských postech a také dvě loučení. Po deseti letech se s rokytnickou mládeží loučí trenér Josef Herbrych, který v našem klubu v roce 2010 mládežnické kategorie zakládal. Spolu s ním po čtyřleté práci s budoucími tahouny 1.SK odchází i Martin Prokeš. Oběma trenérům patří velký dík za jejich práci s našimi dětmi.

Trenéra Šimona Vladeku u mladších žáků tak doplní Petr Herbrych, který se přesouvá od týmu přípravky, a Martin Svoboda, v posledních letech trenér starších žáků. I žáky starší povede Šimon Vladeka, společně s Lukášem Hobzou a Rostislavem Polednou. V týmu dorostenců a mužů se nic nemění, zde zůstává trenérský tým stejný jako v minulé sezóně. Novinkou také je, že každý tým má přiděleného svého člena výboru, který zprostředkovává komunikaci mezi trenéry a výborem. I pro následující sezónu budou naše mládežnické celky ve spojení s Želetavou.

Trenéři 1.SK pro novou sezónu
Přípravka: Vladimír Herbrych, Zdeněk Vodička, za výbor Marián Vahil’a
Mladší žáci: Šimon Vladeka, Petr Herbrych, Martin Svoboda, za výbor Pavel Královec
Starší žáci: Šimon Vladeka, Lukáš Hobza, Rostislav Poledna, za výbor Pavel Štork
Dorost: Alois Novák, Marek Jičínský, za výbor Ondřej Novák
Muži: Pavel Vranka, Jiří Mastný, za výbor Lukáš Hakl

stažený soubor

Podobné příspěvky