Sezóna 2022/2023 začíná!

Jako by to bylo včera, co jsme se společně radovali z prvenství na turnaji Rokytnic po dvaadvaceti letech, nyní nás ovšem čekají další utkání. Soutěžní ročník 2022/2023 startuje již tuto neděli 7. srpna!

V rámci prvního kola třebíčského okresního přeboru přivítáme na domácí půdě fotbalisty z Jaroměřic nad Rokytnou, kteří v minulé sezóně sestoupili z krajské I.B třídy. Zůstanou tři body na samém počátku řeky Rokytné, nebo odplují směrem k baroknímu zámku? Výkop utkání je na programu v 16.30.

Co nás během podzimní části čeká dále? Na našem hřišti například přivítáme fotbalisty Výčap, navrátilce do okresní soutěže Blatnici, či rezervu Náměště. Ven se naopak vypravíme k nováčkovi soutěže z Hrotovic, do sousedního Chlístova a též do Myslibořic. Přesný rozpis utkání naleznete níže.

Rádi bychom vkročili do nového soutěžního ročníku úspěšně a potěšili naše příznivce. Kromě nasazení hráčů bude bude bezpochyby potřeba i vaše síla. Zavítejte tedy, prosím, během prosluněného nedělního odpoledne do areálu 1.SK a podpořte nás.

Děkujeme!

Podobné příspěvky