Sobotní zápas nedohrán

Zápas 11. kola 1.B mezi domácí Rokytnicí a Nedvědicemi vypadal ze začátku zajímavě. Nejprve domácí a poté i hosté museli vyrovnávat výsledek, padlo šest branek za poločas, ale utkání kazí kaňka v podobě inzultace sudího. Zápas byl v 54. minutě ukončen a kontumován ve prospěch 1.SK.

Góly, góly, všude jen góly

Domácí začali velice aktivně a již v 1. minutě se dožadovali penalty za hru rukou. Nedvědice byly zpočátku pod tlakem, ale v 6. minutě se z první šance prosadil Veselský, který z malého vápna neměl problém zakončit. V 18. minutě vyslal Syrový do šance Vahil’u, který obešel brankáře Tužinského a vyrovnal na 1:1. O tři minuty později si s nedvědickou obranou pohrál Železník a ranou z vápna vymetl všechny pavouky v šibenici a poslal svůj tým do vedení. Ve 30. minutě se domácí radovali už z dvougólového vedení, Hakl prošel do vápna jak nůž máslem a jak na zlatém podnosu naservíroval přesný krajíc Herbrychovi, který z malého vápna v pohodě zakončil. Rokytnice si vedení dlouho neudržela, během pěti minut již bylo srovnáno.  Ve 32. minutě se podruhé trefil Veselský a o dvě minuty později Štefka, úplně stejné góly, ťuk-ťuk a z malého vápna zaklizeno.

Zápas v 54. minutě ukončen

Ihned ve 48. minutě uviděl hostující Mareš druhou žlutou kartu a šel předčasně do sprch. V 54. minutě odpískal sudí penaltový zákrok na Kašiára, nedvědický Šikula to neunesl a rozhodčího sejmul. Rozhodčí byl pořadateli odveden ze hřiště, přijela záchranka s policisty a zápas byl předčasně ukončen.

Sestava: Široký – Herbrych, Jičínský, Štefánek O., Hakl – Štork (46. Bílek), Syrový, Vahil’a, Kašiár – Železník, Prokeš