Souhrn uplynulého víkendu

Tým mužů se z Třebelovic vrátil s bodem za remízu 1:1. Domácí mužstvo šlo do vedení v 11. minutě, avšak v závěru první půle byl za faul na Petra Hronka nařízen pokutový kop, který bezpečně proměnil Marek Benáček. I navzdory předvedené hře ze strany 1.SK ve druhém dějství obrat utkání bohužel nenastal.
Dorostenci po vydařených utkáních narazili na lídra tabulky a ze Svratky odjeli s porážkou 7:1. Jedinou branku našeho týmu vstřelil kapitán Pepa Mareš.
Poprvé v sezóně si mohli starší žáci zařvat vítězný pokřik, nad staršími žáky z Kamenice zvítězili díky dvěma brankám Matyáše Jungra 1:2.
Krásnou podívanou a gólové hody nabídlo utkání mezi kamenickými a rokytnicko-předínsko-želetavskými mladšími žáky. Na remíze 5:5 se podíleli Artur Sargsyan, Šimon Veselý, Denis Veselý, Matyáš Chadim a Jan Chalupa.
Vysoká vítězství si v neděli z Přibyslavic přivezla mladší přípravka. Osm gólů Honzy Vodičky, čtyři trefy Štěpána Slatinského, tři zásahy Kuby Kopečka a branka Tobiáše Piálka, to vše bylo možné vidět během vítězných utkání 2:7 a 1:9.