Tento víkend na programu Lipník, Žďár či Syrovice

Minulý týden se všem našim celkům zadařilo. Ve vzájemném souboji přípravek Rokytnice, Želetavy a Předína se v prvním utkání radoval A-tým a z druhého klání vyšli šťastněji hráči B-týmu, tři body si připsala také obě žákovská družstva a vítězný pokřik zazněl i po utkání mužů. Po týdenní pauze se do akce vrací také dorost. Co je tedy během prvního říjnového víkendu v nabídce?

PŘÍPRAVKA
Začněme opět u nejmenších fotbalistů, které tentokrát čeká v nedělních dopoledních hodinách výjezd do Nových Syrovic. První tým přípravky skládající se z Rokytnice, Předína a Želetavy se momentálně nachází s třinácti body na 4. místě tabulky a již šestadvacet branek dokázal nasázet Honza Vodička. Nedělnímu soupeři, Novým Syrovicím, patří s šesti body sedmé místo z osmi týmů. Výkop prvního utkání je naplánován na 9.30. Přípravkový B-tým také čeká venkovní utkání, a to na půdě Přibyslavic, kde se první utkání sehraje v 11:00.

ŽÁCI
Komu se v aktuální sezóně daří, jsou mladší žáci. Svěřenci Šimona Vladeky zatím neutrpěli porážku a s třinácti body se usadili na třetím místě tabulky, se zápasem k dobru a dvoubodovou ztrátou na vedoucí Štoky. Po tomhle víkendu se ale mohou kluci posunout výše, čeká je totiž v neděli v 9.00 důležitý venkovní duel s druhým, a taktéž třináctibodovým, Rantířovem. Od 10.45 se poté na rantířovském hřišti představí žáci starší. Vítězství z minulého týdne vyšvihlo tento tým s celkovými devíti body na páté místo, tři body a tři místa za starší žáky Rantířova.

DOROST
Minulý týden si někteří hráči mohli odpočinout od fotbalových bitev, někteří nabrali zkušenosti v týmu mužů. Nyní se ale dorostenci opět vrací do akce, na domácím hřišti přivítají druhý tým soutěže, Žďár nad Sázavou. Zajímavý duel je na programu v neděli od 10.45. Zpříjemněte si nedělní dopoledne a před obědem zavítejte do areálu 1.SK podpořit náš dorost!

MUŽI
Poslední zářijovou neděli jsme se konečně dočkali. Po dvou porážkách a jednom remízovém utkání jsme se mohli po utkání s Hartvíkovicemi radovat z důležité výhry. Nyní nás čeká výjezd do Lipníku, který má taktéž jedenáct bodů jako my. Rádi bychom navázali na minulý týden a opět získali všechny body, k tomu ale bude potřeba i vaše podpora. Přijeďte tedy, prosím, v sobotu 2. října do Lipníku, kde se od 15.00 střetneme s tamějším týmem.

Děkujeme!

Podobné příspěvky