Tři body zůstaly v Rokytnici

logo

Minulý týden Rokytnice po třech jarních výhrách poprvé padla. Hosté se dostali do vedení, ale rokytničtí hráči zvládli utkání otočit a vybojovali tři body.
Rokytnice dvěma góly otočila výsledek
Herně lepším týmem byli domácí, ale na branku si museli diváci počkat. Vyběhnutého gólmana Trojana se snažil obstřelit Štork, avšak k rozvlnění sítě scházely centimetry. Po chvíli se již síť rozvlnila, naneštěstí domácích to byla ale z Herbrychova pokusu pouze síť boční. Ve 32. minutě již branka přišla. Po centru a zmatcích ve vápně domácích se dostal k míči výčapský Pecka a otevřel skóre utkání. Vedení dlouho nevydrželo, o tři minuty později se sám na gólmana řítil Vahil’a a vyrovnal. Rokytnice se hnala za dalším gólem, do svého soupeře bušila. Ferklova střela byla vyhlavičkována z čáry a po chvíli se rokytničtí fanoušci mohli veselit. Ve 43. minutě se prosadil Štefánek, který zaznamenal svoji pátou branku na jaře.
Bartejs přidal další branku
Domácí byli i ve druhé půli lepším týmem, Výčapy se nedostaly do větší šance. Od 63. minuty navíc museli hosté hrát bez vyloučeného Matouška, který musel předčasně pod sprchu za nadávky rozhodčímu. Rokytnice se snažila vstřelit další gól, ale nedařilo se. Jednou zazněla tyč, další pokusy končily v gólmanových rukavicích. Nakonec se podařilo třetí branku vstřelit. Postaral se o ni šestnáctiletý Michal Bartejs, který před gólmanem v klidu zakončil. Tři body tak zůstaly v Rokytnici nad Rokytnou po výhře 3:1.