Tým dekády

logo

E9D547F1-B8F5-4E3F-AD4A-0C4A974087E8

Na výroční schůzi byl také vyhlášen tým dekády, který vzešel z hlasování fanoušků. V anketě hlasovalo zhruba 60 fanoušků a kdo tedy získal důvěru a figuruje v týmu dekády, tj. v týmu z let 2010-2019?
V bráně se vedl dlouhou dobu vyrovnaný souboj mezi Martinem Herbrychem a Lukášem Hobzou, které začal na poslední chvíli atakovat Miloš Veselý. Post jedničky v sestavě dekády nakonec získal Martin Herbrych.
V obraně bylo od začátku jasné jedno místo. Ihned po spuštění se hlasy hrnuly k Radku Šulcovi. Hlasy přibývaly i Radku Sochnovi, a tak se stal druhým hráčem ve čtyřčlenné obraně. Kdo ale zaujme zbylá dvě místa? Byl to boj mezi Honzou Haklem, Davidem Jičínským, Pepou Herbrychem či Tomášem Polovčíkem. Důvěru fanoušků figurovat v sestavě ale dostali Honza Hakl a Pepa Herbrych.
Stejně jako měl od prvních hlasů jasné místo v obraně Radek Šulc, v záloze takto naskakovaly procenta Radku Ferklovi a Jirku Bílkovi. Zbylá dvě místa v záložní řadě doplnil Ondřej Dalecký a Jiří Nosek, který se do sestavy dekády dostal o pouhopouhý hlas před Honzou Syrovým.
Post útočníka nemá ani cenu řešit. Celkové hlasování ovládl Marián Vahil’a, ale jelikož jsme vybrali rozestavení 4-4-2 bylo potřeba najít k Mariánovi druhého útočníka. A zde to bylo těsné stejně jako v případě Honzy Syrového. Druhé místo v útoku zaujal Marek Jičínský, o jediný hlas zvítězil nad Martinem Prokešem.

Podobné příspěvky