V sobotu Bedřichov, v neděli pak malé derby a Blatnice

Minulý týden se našim celkům příliš nevydařil. Je ale potřeba vše hodit za hlavu a napnout veškeré síly na další utkání. Co nás čeká tento víkend?

První fotbalové utkání nás čeká hned ve čtvrtek. Máte-li čas a chuť vidět v akci naše nejmenší fotbalisty, zavítejte zítra v 17.00 do areálu 1.SK. O body se zde porvou hráči starší přípravky se svými vrstevníky z Nových Syrovic, mladší přípravka přivítá děti z Kout.

Sobota bude opět patřit A-týmu dorostu. Ve 4. kole se kluci opět vypraví ven, tentokráte budou jejich soupeřem dorostenci Bedřichova. Před našim týmem nyní stojí velká výzva, bedřichovský mančaft dosud v soutěži neztratil. Budeme těmi prvními, kdo se zapříčiní o jejich klopýtnutí? Udělejte si krásný sobotní výlet do Bedřichova a podpořte naši mládež! Začínáme ve 13:00.

Celý nedělní den pak můžete strávit v okolí rokytnického sportovního areálu na koupališti. Kromě fotbalových utkání se totiž bude na vedlejší hasičské dráze konat od 9.00 dětská soutěž. Podpořte svojí návštěvou i SDH Rokytnice nad Rokytnou, dejte si něco dobrého z jejich kuchyně a mrkněte na malé hasiče.

Odpoledne pak bude plné fotbalu. Malé derby se odehraje ve 13.30, kdy se B-tým dorostu utká se sdruženým celkem Čáslavic a Šebkovic. Na rokytnicko-želetavské mladíky pak v 16.00 naváže utkání mužů proti Blatnici. Je potřeba napravit zaváhání z minulého kola a získat v tomto střetnutí všechny body. Vytvořme opět na nedělním utkání co nejlepším atmosféru!

Děkujeme za podporu!

Podobné příspěvky